Dawno minęły czasy kiedy jedynym sposobem wykończenia tarasu były płytki ceramiczne. Z roku na rok naturalne drewno na tarasie zyskuje coraz więcej zwolenników. Przy odpowiednim doborze gatunku drewna i zaimpregnowaniu odpowiednimi środkami, drewno na zewnątrz może cieszyć nas swoim widokiem przez wiele lat. Poniżej proponujemy Państwu kilka rozwiązań na wykończenie tarasu naturalnym drewnem.

TarasSystem CLICK jest rozwiązaniem pozwalającym wykonać taras z drewna w ciągu jednego dnia.

A to dlatego, że wszystkie elementy drewniane są fabrycznie olejowane i dzięki systemowi z łącznikiem Click, deski są szybko i w prosty sposób zapinane na legarach. Podstawowymi elementami wchodzącymi w skład TarasSystem CLICK są deski z gatunku drewna i legary wykonane z drewna egzotycznego oraz łącznik CLICK z tworzywa sztucznego. Łącznik CLICK jest elementem trwale łączącym ze sobą legar i deski, dzięki specjalnej konstrukcji połączenie to nie wymaga zastosowania dodatkowych wkrętów.

Więcej informacji na:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij