Informacje o firmie

Jesteśmy producentem schodów z litego drewna, tarasów oraz elewacji. Do produkcji schodów używamy drewna dębowego i jesionowego pochodzącego z ekologicznie czystych terenów wschodniej Polski. Natomiast drewno egzotyczne importujemy bezpośrednio z Azji, Ameryki Południowej i Afryki. Tarasy oraz elewacje produkowane są z Thermojesionu, czyli drewna jesionowego poddanego obróbce termicznej. Modyfikacja termiczna oraz cały proces obróbki Thermojesionu jest prowadzony bezpośrednio w naszej fabryce. Współpracujemy tylko z dostawcami posiadającymi certyfikaty zaświadczające o racjonalnej gospodarce leśnej. Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby z drewna są suszone i obrabiane w naszej fabryce w Radzyminie. Dzięki temu macie Państwo pewność, że zakupione u nas produkty zawsze będą miały odpowiednią wilgotność i wysoką jakość obróbki.

Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby z drewna są suszone i obrabiane w naszej fabryce w Radzyminie. Dzięki temu macie Państwo pewność, że zakupione u nas produkty zawsze będą miały odpowiednią wilgotność i wysoką jakość obróbki.

Biuro, salon sprzedaży i fabryka znajdują się w Radzyminie, 12 km od Warszawy, bezpośrednio przy trasie Warszawa - Białystok.

Zatrudniamy obecnie ponad 100 doświadczonych pracowników.
Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który dzięki nieustającym inwestycjom jest systematycznie unowocześniany i powiększany.

Posiadamy:
- linię do produkcji parkietu tradycyjnego,
- linię do produkcji deski podłogowej,
- linię do produkcji deski tarasowej,
- kabiny suszarnicze o jednorazowym wsadzie około 800 m3 drewna,
- nowoczesną komorę do produkcji thermodrewna.

Klienci doceniają nasz profesjonalizm, dzięki temu sprzedajemy ponad 180.000 m2 parkietów oraz 1000 kompletów schodów rocznie.

Nasi odbiorcy to klienci indywidualni z centralnej Polski oraz wiele sklepów parkieciarskich zarówno krajowych jak i zagranicznych.
Współpracujemy także z wieloma projektantami wnętrz oraz firmami developerskimi.

Mamy nadzieję, że ta krótka prezentacja zachęci Państwa do skorzystania z usług naszej firmy.


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij