Elementy do schodów

Firmom, które zajmują się montażem schodów lub klientom detalicznym, którzy posiadają wybraną ekipę montażową, sprzedajemy wszystkie niezbędne elementy do wykonania schodów wykonane z litego drewna takie jak
- stopnie,
- podstopnie,
- wangi,
- tralki,
- słupki,
- poręcze,Wzory produkowanych przez nas tralek i słupków.
Proponujemy Państwu poniżej kilka rodzajów balustrad do schodów wewnętrznych. Są to rozwiązania w których oprócz drewna pojawiają się również elementy ze stali kwasoodpornej i szkła nawiązując do modnego obecnie trendu nowoczesności i prostoty we wzornictwie użytkowym. Wszystkie elementy występujące w tych balustradach są do nabycia w firmie Drewex.

Podstawowymi zaletami proponowanych przez nas rozwiązań są:
- Konkurencyjna cena.
Całkowity koszt wykonania tych balustrad jest o około 40-50% mniejszy niż balustrad wykonywanych przez firmy specjalizujące się tylko w balustradach ze stali kwasoodpornej i szkła.
- Wygoda.
Balustrady, które Państwu proponujemy są przygotowane tak, aby zamontował je ten sam wykonawca "stolarz", który montuje u Państwa parkiety i schody.
- Estetyka.
Nasze balustrady oprócz akcentu nowoczesnego wzornictwa (stal kwasoodporna i szkło) nadal w większości wykonane są z drewna (słupki i poręcze), które jest materiałem naturalnym, "ciepłym" i przyjemnym w dotyku.

Balustrada ze szkłem bezpiecznym
Orientacyjna cena około 650 zł/mb + vat
Dokładna wycena po dostarczeniu wykrojów szkła oraz określeniu gatunku drewna i ilości słupków.


Balustrada z prętami ze stali kwasoodpornej.
Orientacyjna cena około 500 zł/mb + vat.
Dokładna wycena po przedstawieniu projektu schodów.


Balustrada z tralkami i słupkami typu "inox",
które występują w kilkunastu wzorach.
Ceny tralek i słupków "inox" oraz poręczy znajdują się w cenniku pdf.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij